FREE 24.99
~ Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!

FREE 
24.99

 ~ 
Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!
Coupon: zmrk6nkb

Please use Gmail

Every 12 hours I will contact all buyers, and I will check that they have the download links

Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!

Requirements

  • Ortalama bilgisayar ve Photoshop cs6 ve üstü sürümleri

Description

15 yıllık Photoshop tecrübemle, benim favori çalışmalarımdan olan ve birçok dijital film endüstrisine hazırladığım karakter afiş tasarımını Udemy kullanıcılarına açmak istedim. Yıllardır yaptığım bu tasarımı en ince ayrıntısına dayanarak en amatör kullanıcının bile anlayabileceği şekilde anlattım. Bu eğitimi satın aldığınızda Photoshop hakkında çok şey bilmiş olacaksınız.  Gözünüzde büyüyen Photoshop’un ayarlarını bu videoda gördükten sonra siz de çok kolay bir şekilde Photoshop kullandığınıza şaşıracaksınız. En kolay öğrenme en iyi anlatılan dersle öğrenilir. Bu kurs sizin isteklerinize cevap verecektir. Ayrıca takıldığınız yerleri sorabilme şansınız olduğu için sizi en iyi şekilde sonuca ulaştıracak bir kurs imkanı sağlıyorum. Temelden ileri seviyeye doğru anlatımı yapılmış, uygulamalarla pekiştirilmesi sağlanmıştır. Öğrencilerimiz diledikleri zaman eğitmene soru sorabilecektir. Bu şekilde sıcağı sıcağına konuyu öğrenmiş olacaklardır. bu kursu tamamladıktan sonra kendinizi geliştirebilmek adına bir yeteneğiniz daha olacak. Photoshop eğitim seti başlangıç, orta ve ileri düzey programı öğrenmek isteyen herkes için özel olarak tasarlanmıştır. Bu eğitim setindeki ilk 11 videodan oluşan temel Photoshop eğitiminin ardından, belirli aralıklarda uygulamalı, geliştirici ve eğitici videolarla programı çok daha güçlü olarak kavramana yardımcı olacağım.

Yeni dünya sisteminde dijitalleşme olmazsa olmazımız olmaktadır.  Photoshop sadece bu dünyanın yapı taşlarından biridir. Photoshop ile her türlü fotoğrafı düzenleyebilir, değiştirebilir, iyileştirebilirsiniz. Udemy platformu beni sizlerle yakınlaştırdı ve bildiklerimi size aktarmaya vesile oldu. Bundan sonra bildiklerimi sizlerin huzuruna aktarmaya çalışacağım.

Who this course is for:

  • Başlangıç, orta ve ileri seviye Photoshop kullanıcıları içindir.


Get this Deal

24.99

FREE
24.99

Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Sıfırdan #Sinematik #Film #Posteri #Yapın #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,


FREE 
24.99

 ~ 
Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!
FREE 24.99
~ Sıfırdan Sinematik Film Posteri Yapın!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Udemydl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart