FREE 19.99
~ İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2

FREE 
19.99

 ~ 
İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2
Coupon: zmrk6nkb

Please use Gmail

Every 12 hours I will contact all buyers, and I will check that they have the download links

İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2

Requirements

  • Kurs en temelden başlamaktadır bu yüzden herkes gönül rahatlığıyla alabilir.

Description

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere İngilizce günümüzde çok önemli bir dil, hatta İngilizceye yabancı bir dil olarak bile bakılmaması gerekmekte. Çünkü biz nasıl Türkiye’de yaşamak, olup biteni anlamak ve insanlarla iletişim kurmak için Türkçe biliyorsak, dünyada neler olup bittiğini anlamak için de İngilizce öğrenmemiz şart. Günümüzde bilimsel kaynakların büyük yüzdesi İngilizce ve eğer bir konuda bilgi edinmek istiyorsanız, o konuyu anlatan Türkçe kaynaklar sınırlı sayıda olmasına rağmen, İngilizce olarak anlatan kaynak sayısı çok daha fazla olacaktır. Bu yüzden İngilizceyi bir an önce halletmek çok önemlidir.

Bu kursta ise klişe yöntemlerden ziyade daha etkili bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyorum. Normalde okullarda öğretmenlerimiz bizlerden sürekli dil bilgisi kurallarını öğrenmemizi üstüne de sürekli kelime ezberlememizi isterler. Ama bunun işe yaramadı çok açıktır ki şimdi İngilizce öğrenmek için kendinizi kurs aramaktasınız. Bu kursta ayrı olarak dil bilgisi kuralları veya kelime verilmeyecek. Sadece hikayeler çevireceğiz, bu şekilde siz hem kelime öğreneceksiniz hem de dil bilgisi kurallarını öğreneceksiniz. En önemlisi öğrendiğiniz kelimelerin nasıl kullanıldığını bileceksiniz. Bu şekilde bu cümleleri kurarken çok fazla düşünmeyip hızlı bir şekilde cümleleri kurabileceksiniz. Yani çeviri yapmak dolaylı olarak sizin konuşma yeteneğinizi ve yazma yeteneğinizi de geliştirecek.

Bu kursta 50 tane ilginç hikaye çevirdik, bu hikayeleri çevirirken hem gülümseyip hem de İngilizcemizi geliştireceğiz. En önemli nokta ise anlamadığınız her noktayı bana direk sorabilirsiniz ve ben gerekirse yeni videolar çekerek sorunuzu cevaplayacağım, bu şekilde kursu en verimli şekilde kullanmış olacaksınız.

Who this course is for:

  • İngilizce öğrenmek isteyenler.
  • Klişe yöntemlerden sıkılıp daha eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmenin yolunu arayanlar.


Get this Deal

19.99

FREE
19.99

İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #İlgi #Çekici #Hikayeler #Çevirerek #İngilizce #Öğreniyoruz #A1A2 #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,


FREE 
19.99

 ~ 
İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2
FREE 19.99
~ İlgi Çekici Hikayeler Çevirerek İngilizce Öğreniyoruz A1-A2

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Udemydl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart