FREE 19.99
~ Sıfırdan LabVIEW ile Programlama

FREE 
19.99

 ~ 
Sıfırdan LabVIEW ile Programlama
Coupon: zmrk6nkb

Please use Gmail

Every 12 hours I will contact all buyers, and I will check that they have the download links

Sıfırdan LabVIEW ile Programlama

Requirements

  • Programlama hevesi
  • Öğrenme İsteği
  • Programlama hakkında genel fikir

Description

Bu kurs kapsamında LabVIEW ile temel-orta seviyede program oluşturacak seviyeye gelmiş olacaksınız. Böylece bilgisayar ortamında çalışan, bu alanda yapılacak her türlü haberleşme, veri toplama, test yapma gibi konularda kendi ihtiyacınızı kendiniz çözebilecek şekilde yetenekleri kazanacaksınız. Bu sizlere programlama ve araştırmalarınızda özgürlük katacak.

Kurs kapsamında yapılan her bir örneğin sizin de kendi bilgisayarınızda gerçekleştirmeniz kursun verimi açısından çok önemli. Bu yüzden yapılan her bir örneği kendi bilgisayarınızda denemenizi ve çeşitli denemelerde bulunmanızı öneririm. Bu sizin ufkunuzu açar ve daha verimli program oluşturmanıza kapı aralar. Bununla birlikte kendi yapacağınız araştırmalarda her zaman daha iyisinin nasıl olacağını da düşünmenizi ve bu yönde efor sarf etmenizi öneririm.

Özellikle programlama temelli olmayan makine müh., kimya müh., inşaat müh. gibi bölümlerden mezun kişilerin kendi araştırmaları ve uygulamaları için hızlıca öğrenip uygulayabilecekleri bir platform. Bu kapsamda çok faydalı olacağına inanıyorum. NI, LabVIEW ürününün yanında sunduğu donanımsal ürünler ile de özellikle veri toplama, robotik, kontrol gibi alanlarda da bir çok çözüm sunmaktadır. Bu tarz çözümler özellikle yüksek katma değerli sektörlerde sıklıkla kullanılır. LabVIEW’ın bu alandaki en önemli avantajı siz aldığınız donanıma bir müdahalede bulunmadan fiziksel ortamda çalışacak bir ürün yapmaya imkan vermesidir.

Bu kurs sadece bir başlangıç. LabVIEW kocaman bir deniz. Bu başlangıç sonrasında kendi merak ve gayretinizle çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Bu anlamda internette var olan kaynakları ve LabVIEW’ın forumunu kullanmanızı öneririm.

Who this course is for:

  • Lise öğrencileri
  • Üniversite öğrencileri
  • Profesyoneller
  • Mühendisler


Get this Deal

19.99

FREE
19.99

Sıfırdan LabVIEW ile Programlama

[100% Discount]
GET THIS DEAL
[100% Discount] #Sıfırdan #LabVIEW #ile #Programlama #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,


FREE 
19.99

 ~ 
Sıfırdan LabVIEW ile Programlama
FREE 19.99
~ Sıfırdan LabVIEW ile Programlama

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Udemydl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart